Script [Ucretsız] Df-Ac Herkes İçi̇n

1 Takip Edilen
1 Takipçi

KraL

ForumFivem
Moderator

29 Ara 2021

72 Mesaj

33 Tepki

0 Çözüm

18

İlk Mesaj

Ödülü yok!

Ödülü yok!

Ödülü yok!

Ödülü yok!

Katılım
29 Ara 2021
Mesajlar
72
Tepkime puanı
33
Puanları
18
Merhaba değerli forumfivem üyeleri,

Bugün sizlere anti hile sistemimizi kullanıcılarıyla buluşturduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyarım. Kurulum hakkında discord üzerinden daha geniş bir bilgi yelpazesine sahip olabilirsiniz. Sık sorulan sorular üzerinde soracağınız soruların cevaplarını bulabilir, kendi scriptlerinizin açıklarını nasıl kapatacağınızla alakalı bilgi edinebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

DF-AC (f3_anticheatin gelişmiş versiyonudur)

Anti hilemiz herhangi bir framework'e ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Kendi içerisinde ufak bir framework çalıştırmaktadır. Yapısı kendimize aittir. Anti-hilemiz bir çok duruma karşılık etkin çözüm sunmaktadır. Scriptlerin açıklarını engellemek asıl amaç değil oyunun bütünlüğünü korumak amaçlanmıştır. Scriptlerinizde ki açıkları nasıl düzelteceğiniz ile alakalı bir dökümantasyon paylaşılacaktır.

Server Side üzerinden yapılan eylemler;

- Tek bir komutla harita üzerinde çıkartılmış tüm objeleri,araçları,pedleri silebilirsiniz. Bu komutun ne olacağını ayar dosyası üzerinden belirleyebilirsiniz.
- Global banı olan fakat yine de giriş yapabilmesini istediğiniz kişilerin hexlerini ayrı bir kategoride isolated şekilde girebilirsiniz.
- Yasaklama ve geri alma eylemlerini komutla gerçekleştirebilirsiniz. Bu komutların ne olacağını ayar dosyası üzerinden belirleyebilirsiniz.
- Ayrıntılı ve gelişmiş webhooklar sayesinde hatalı yasaklamaların önüne geçebilirsiniz. Her yasaklama için farklı bir kod mevcuttur. Bu kodun tam olarak ne işe yaradığına discordumuzdan bakabilirsiniz.
- Client Freezer (Kişinin client tarafında anti hileyi durdurmasını engeller)
- Töleranslı ve whitelisted obje koruması (Kişi Whitelist'e ekli olmayan hiç bir objeyi çıkartamaz. 3'den fazla yaparsa yasaklanır. (Ayar dosyasından ayarlanabilir.))
- Töleranslı ve blacklisted vehicle koruması (Kişi blacklist'e ekli olan hiç bir aracı çıkartamaz. Bunun dışında çıkarttığı araç sayısı 10'u geçerse yasaklanır. (Ayar dosyasından ayarlanabilir.))
- Töleranslı ve whitelisted ped koruması (Kişi Whitelist'e ekli olmayan hiç bir pedi çıkartamaz. 10'den fazla yaparsa yasaklanır. (Ayar dosyasından ayarlanabilir.))
- Explosion Koruması (Patlama hasarları sadece yapan kişide gözükür karşı taraf için bir hasarı veya görüntüsü oluşmaz. )
- CMD Crash Koruması (Bir süre popüler olan esx_identity ve jsfour_register üzerinden yapılan cmd crashlerine garanti çözüm sağlar.)
- Trigger Koruması (Töleranslı ve blacklist olarak 2 seçeneği mevcuttur. Ayar dosyası üzerinden çokça triggerlanmasını istemediklerinizi belirtebilir, kesin triggerlanınca yasaklanması gerekenleri girebilirsiniz.)
- ESX frameworku kullananlar için tasarlanmış trigger ve job koruması mevcuttur. (Ayar dosyasından istediğiniz trigger'a o joblar dışında erişmemesini sağlayabilirsiniz.)
- Server side üzerinden diğer scriptlerinizden yapacağınız işlemlerde client tarafı ulaşamaması için koruma mevcuttur.
- Sunucunuzda x,y,z durumları gibi kişinin scriptte yasaklanabileceği bir durum var ise geçici dokunulmazlık verilebilmesi için trigger mevcuttur. Verdiğiniz gibi geri alabilir, bu trigger'ı ayar dosyasında belirtebilirsiniz.
- Yetkililerinizin etkilenmemesi için bir liste bulunmaktadır. Yetkililerinizin hexlerini mutlaka güncel tutmalısınız.

Client Side üzerinden yapılan eylemler;

- Nui_devtools kullanıcıları tespit edilmektedir.
- Anti Speed (Basit bir korumadır rastgele aralıklarla hız kontrolü yapar, yaya durumunda ve hızı alışılmışın üstündeyse yasaklar.)
- Anti Spectate (Basit bir korumadır networkinspector modunu tespit eder.)
- Anti Invisible (Basit bir korumadır 2 adet görünmez methodu tespit eder)
- Anti Godmode (2 Adet dokunulmaz methodu tespit eder. Ve kişilerin belirli aralıklarda dokunulmazlığını geçersiz kılar.)
- Blacklist Weapon (Engellenmesini istediğiniz silahları engeller)
- Anti Weapon (Komplike bir korumadır. Envanterinizle senkron çalışıp o kişi o silaha sahip değilse hiç bir şekilde kullanmamasını sağlar. Entegrasyon yapılması gerekir).
- Anti freecam (Tüm kamera açılarını iptal eder. Hileler pov kamerası dışında hiç bir kameraya geçemez. Kamera açısı kullanılması gereken yerlerde scriptlerin içerisinden tölerans sağlamanız mümkündür)


Alıntıdır


Discord davet bağlantısı:
 

Konular

136

Mesajlar

244

Kullanıcılar

490

Son Üye

alonekepa

Üst