Makale Fivem Qbus Temel Paket

1.jpg
FiveM, çevrimiçi bir çok oyunculu oyun platformudur ve QBCore veya QBUS adı verilen bir framework kullanarak sunucu sahipleri tarafından özelleştirilebilir. QBUS paketi, sunucu sahiplerinin oyunculara farklı bir oyun deneyimi sunmalarına yardımcı olan birçok özellik içerir.

QBUS paketi, sunucuların çoklu işlemci desteği, optimize edilmiş veritabanı işlemleri ve özelleştirilebilir bir arayüz sunmasını sağlar. Sunucu sahipleri, farklı joblar, skillbar, çete sistemi, ev sistemleri, ekonomi sistemleri ve diğer özellikler gibi birçok özelliği yönetebilirler. QBUS paketi, sunucuların sahip olabileceği birçok özelliğe sahip olması nedeniyle sunucu sahiplerinin ve oyuncuların tercih ettiği bir seçenektir.

QBUS paketi, sunucu sahiplerinin sunucularını özelleştirmelerine ve oyunculara daha zengin bir oyun deneyimi sunmalarına olanak tanıyan birçok özellik içerir. Sunucu sahipleri, sunucularında kullanmak istedikleri özellikleri seçebilirler ve bunları özelleştirebilirler. Bu paket, sunucu sahiplerine ve oyunculara daha fazla esneklik ve kontrol sağlar.

Sonuç olarak, QBUS paketi, FiveM sunucu sahipleri tarafından sıklıkla kullanılan bir seçenektir. Sunucu sahipleri, özelliklerini yönetmek ve oyunculara daha zengin bir oyun deneyimi sunmak için bu paketi kullanırlar. QBUS paketi, sunucu sahiplerine birçok özellik ve özelleştirme seçeneği sunar ve oyuncuların sunucularda farklı oyun deneyimleri yaşamasını sağlar.
Arkadaşlar Çok Sayıda Temel Paket Paylaşılmış ve Ben de Sizlere Hazır Dosyaları Toplayarak Bir Paket Sunuyorum. Yapmayı bilmeyen arkadaşların işlerini kolaylaştırmak adına böyle bir paylaşımda bulunma kararı aldım.

Not: Paket Tamamen İngilizcedir yavaş yavaş Türkçeleştireceğim ve Türkçeleştirdikçe güncel geçeceğim linki.

Umarım İşinizi Görür.


Paket Şifresi: beardevelopmentorcunxdqb

DİSCORD: Orçunxd#5229

NOT: ARTIK PAKET İÇİN DESTEK SAĞLAMIYORUM


 

Konular

136

Mesajlar

244

Kullanıcılar

490

Son Üye

alonekepa

Üst